0 (266) 718 82 50

Hakkımızda

43 yıllık sektör tecrübemiz ve uzman kadromuz ile

Uzman yangın Söndürme

1978 yılında Atatürk Caddesi Murat Sokak No:4/b Bandırma adresinde Uzman Ticaret olarak kurulan firmamız, 2013 yılında 600 Evler mahallesi Küçük Sanayi Sitesi No:7 Bandırma adresinde UYS Uzman Yang.Sönd.Sist.Ltd.Şti. olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

İşe yangın tüpleri dolumu, bakımı ve satışı ile başlayan firmamız ilerleyen yıllarda yangın tesisatı, yangın algılama ve alarm sistemleri kurulumları, yangın merdiveni satışı ve montajı, yangın dolapları satışı ve montajları, yangın hortumları, iş güvenli̇k malzemeleri, yangın kapısı satışı ve montajı için yönetmeliklerin öngördüğü kriterlere uygun kaliteli ve zamanında hizmet vermeyi misyonu olarak belirlemiştir.

Firmamız Bandırma, Gönen, Erdek, Manyas, Karacabey gibi çevre tüm il ve ilçelerde profesyonel olarak yangın sektöründe hizmet vermekte olan uzman kadrosuyla müşteri memnuniyetini önemseyen, ar-ge çalışmalarıyla yangın güvenlik sektöründe ismini duyurmuştur. Hizmet ve üretim gibi iki önemli disiplini bünyesinde bulunduran UYS Uzman Yang.Sönd.Sist.Ltd.Şti., siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermeye ve satış sonrası destek konusunda sizlerin yanınızda yer almaktayız.

UYS Uzman Yang.Sönd.Sist.Ltd.Şti. olarak, yangın söndürme sistemleri, yangın tesisatı, yangın algılama ve alarm sistemleri kurulumları, yangın merdiveni satışı ve montajı, yangın dolapları satışı ve montajı, yangın tüpü dolumu, yangın kapısı satışı ve montajı, yangın algılama konularında kurumsal hizmet vermekteyiz. Tüm sistemlerde satış sonrası teknik desteğimiz ve yıllık rutin kontrol uygulamamız mevcuttur.

Firmamız bünyesinde Ekipnet eğitimi almış, kalıcı sicil belgeli Makine Mühendisi çalışma arkadaşlarımız bulunmaktadır.

Belgeler

Belgeleri görüntülemek için görüntülemek istediğiniz belgenin üzerine tıklayın.

Gayri Sıhhi Müessese İşyeri Açma ve Çalışma Ruhsatı

TSE-HYB Hizmet Yeterlilik Belgesi

TSE Yangın Söndürme Tozu Belgesi

abt-img1.jpg abt-img2.jpg
46 Yıllık tecrübemizle size pratik eğitimler, tavsiyeler ve kaynaklar sağlıyoruz.

Müşterilerimiz

Uzman Yangın Söndürme © 2023 & Bandırma Web Tasarım - Dağlı Bilişim